יום ראשון

07:30-08:00 – ברכות השחר והלכה יומית

08:30-09:00 – שירים וסיפורים

09:30-10:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה

11:00-12:30 – ההתחזקות בתורת ברסלב – הרב אליהו גודלבסקי

13:00-14:00 – סיפורי מעשיות – הרב אהוד שדה

14:00-14:30 – שירים שמחים

14:30-15:00 – פניני ברסלב – הרב יעקב נתן אנשין

15:00-15:30 – עמוד היומי בליקוטי מוהר”ן – הרב שמעון טייכנר

15:30-16:30 – שירי קודש – ישראל דגן

16:30-17:30 – אור פנימי – הרב ארז משה דורון

18:00-19:00 – אומץ – הרב יצחק בזאנסון

19:30-20:30 – ליקוטי מוהר”ן – הרב אליהו עטייה

20:30-21:00 – ליקוטי הלכות – הרב ברוך זרובבל

21:30-22:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – שידור חוזר

22:30-23:30 – אש קודש – הרב רונן חזיזה

00:00-01:00 – הרב נתן קרייטמן

01:30-02:00 – שירי ברסלב

02:30-03:30 – ארבע על ארבע – מילתא דשטותא

04:00-05:00 – מלב היער אל הלב שלכם – שידור חוזר

06:00-07:00 – שירים שמחים

יום שני

07:30-08:00 – ברכות השחר והלכה יומית

08:30-09:00 – שירים וסיפורים

09:30-10:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה

11:00-12:00 – ספרי ברסלב

12:30-13:00 – עולם מתגלה – אייל ישראל אהרון

13:30-14:30 – משיבת נפש – יעקב חיון

15:00-15:30 – עמוד היומי בליקוטי מוהר”ן – הרב שמעון טייכנר

15:30-16:30 – הרב נתן שפירא

17:00-18:00 – הרב משה גלזר

18:30-19:30 – מענה – הרב עופר שלמה גיסין

20:00-21:00 – פשיטות ותמימות – הרב דניאל דיין

21:30-22:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – שידור חוזר

23:00-00:00 – התחדשות – הרב אליעזר גולדמן

00:30-01:30 – שיחות הר”ן – הרב אליהו עטייה

02:00-04:00 – אפרים ומנשה

04:00-04:30 – ספרי ברסלב – צדוק כהן

05:00-07:00 – שירים קצביים

יום שלישי

07:30-08:00 – ברכות השחר והלכה יומית

08:30-09:30 – שירים וסיפורים

09:30-10:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה

11:00-12:00 – פרשת השבוע – הרב צביקה צוקר

12:30-13:30 – שלום בית – הרב אהוד שדה

13:30-14:30 – ההתחזקות בתורת ברסלב – הרב אליהו גודלבסקי

15:00-15:30 – עמוד היומי בליקוטי מוהר”ן – הרב שמעון טייכנר

15:30-16:00 – שירי קודש – יוסף קרדונר

16:00-17:00 – מגלים עולם – סיפורים על אנ”ש – הרב דוד דגן

17:30-18:30 – סיפורי מעשיות – הרב אליהו עטייה

19:00-20:00 – הרב שלום ארוש

20:30-21:00 – ספרי ברסלב

21:30-22:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – שידור חוזר

23:00-00:00 – הרב אהרון ישכיל

00:30-02:00 – מים עמוקים

02:30-04:00 – אלון אריאלי

04:30-05:30 – התחדשות – הרב אליעזר גולדמן

06:00-07:00 – שירים חסדיים

יום רביעי

07:30-08:00 – ברכות השחר והלכה יומית

08:30-09:00 – שירים וסיפורים

09:30-10:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה

11:00-12:00 – ה’ רוצה אותך כמו שאתה – הרב שלום סבג

13:00-14:30 – מלב היער אל הלב שלכם – ישראל דגן והרב אהוד שדה

15:00-15:30 – עמוד היומי בליקוטי מוהר”ן – הרב שמעון טייכנר

16:00-16:30 – קברי צדיקים – הרב רזיאל אוחנה

17:00-18:00 – ספר המידות – הרב אליהו עטייה

18:30-20:00 – לקום להתעורר – משה סגיר וערן אבל

20:30-21:00 – אור בהירות הדרך – הרב ברוך זרובבל

21:30-22:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – שידור חוזר

23:00-00:00 – חינוך ילדים ושלום בית – הרב יעקב שכנזי

00:30-02:00 – השלישיה

02:30-03:30 – ספרי ברסלב

04:00-05:00 – הרב אברהם סייג

05:30-07:00 – שירים מזרחיים

יום חמישי

07:30-08:00 – ברכות השחר והלכה יומית

08:30-09:00 – שירים וסיפורים

09:30-10:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה

11:00-12:00 – פרשת השבוע – הרב אליהו עטייה

12:30-13:30 – סיפורי מעשיות – ישראל דגן

13:30-14:30 – עלים לתרופה – משה שור

15:00-15:30 – עמוד היומי בליקוטי מוהר”ן – הרב שמעון טייכנר

15:30-16:00 – שירי קודש – חיליק פראנק

16:00-17:00 – חינוך ילדים ושלום בית – הרב יעקב שכנזי

17:30-18:30 – מענה – הרב עופר שלמה גיסין

19:00-20:00 – משיבת נפש – הרב יעקב חיון

20:30-21:00 – סיפורים ומשלים

21:30-22:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – שידור חוזר

23:00-00:30 – השמחה בתורת ברסלב – הרב נחמן הכט

01:00-02:30 – אורות באפילה

03:00-04:00 – אור פנימי – הרב ארז משה דורון

04:30-05:30 – ההתחזקות בתורת ברסלב – הרב אליהו גודלבסקי

06:00-07:00 – שירים שקטים

יום שישי

07:30-08:00 – ברכות השחר והלכה יומית

08:30-09:00 – שירים וסיפורים

09:30-10:30 – היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות – הרב אהוד שדה

11:00-12:00 – הכנה לשבת – ערן אבל

12:30-13:30 – לקראת שבת – הרב אהוד שדה

14:00-14:30 – קריאת התורה בנוסח ירושלמי

15:00-15:30 – עמוד היומי בליקוטי מוהר”ן – הרב שמעון טייכנר

15:30-16:30 – פרשת השבוע – הרב צביקה צוקר

16:30-19:00 – שירי שבת עד כניסת שבת

מוצאי שבת

שירים למוצאי שבת – מיד בצאת השבת

21:00-22:00 – המבדיל בין קודש לחול – אופיר

22:30-00:00 – שמחת חברים – יונתן ויפתח

00:30-01:30 – מלווה מלכה – הרב אליהו עטייה

01:30-02:00 – סיפורי מעשיות – הרב אהוד שדה

02:30-04:00 – סיפורי צדיקים מפי ר’ שלמה קרליבך

04:30-05:30 – אלון אריאלי

06:00-07:00 – שירים שמחים

הערה: בשל היות חלק מהשידורים מוקלטים – ייתכנו אי דיוקים בזמני השידור; בין התוכניות מושמעים שירים.