ראו גם: מסירת ד"שים וברכות בשידור בקולכם

  כל הדרכים ליצור קשר עם רדיו ברסלב:

  – בטלפון: 02-992-8383

  – בדוא"ל: contact@radiobreslev.co.il

  – באמצעות הטופס המקוון

  – לתמיכה טכנית, ראו: תמיכה טכנית

  – לפנייה ישירה לרב אהוד שדה (מנהל הרדיו):
  052-714-2148 (לא תומך בקבלת SMS)

  – לפנייה ישירה לר' נחמן ארוש (מנהל השידורים):
  054-842-2812 (לא תומך בקבלת SMS)

  התנצלות חשובה:
  אנחנו כאן באמת בשבילכם, ואנחנו משתדלים להתייחס מאוד ברצינות לכל פנייה שלכם, אז בבקשה אל תתביישו ואל תהססו!
  עם זאת, אנו אנשים פרטיים שלא "עובדים ברדיו" אלא מפעילים אותו בזמן המועט הפנוי, ולכן אנו גם פועלים במסגרת זמן ומשאבים מאוד מצומצמת.
  אז אם אתם יוצרי מוזיקה, ששלחתם לנו את שירכם החדש ולא קיבלתם כל מענה – אנא אל תצטערו מכך, זה בגלל שאנו מטפלים במוזיקה במרוכז אחת לזמן מה, וכל מה שמתאים (שירים בהתאמה לקהל יעד דתי) להכנסה לשידורינו – נכנס, אלא שאנו לא מסוגלים (לעת עתה) להשיב מיידית לכל שיר שנשלח אלינו (בדרך כלל נשלחים אלינו כמה שירים בכל יום).
  אנו משתדלים לעשות מאמץ מיוחד כאשר ניכר שמדובר בשיר שנשלח אלינו באופן אישי על ידי היוצר ולא על ידי הנציג שלו (ששלח בבת אחת להרבה מקבלים, ולא מצפה לתשובה מכל אחד מהם).

  הצעה:
  אם אתם מפיקים באופן קבוע מוזיקה או מנהלים ערוצי יוטיוב עבור אומנים כלשהם ורוצים להכניס לאתר את התכנים שלהם (שירים שלמים) באופן אוטומטי – אנא צרו ביוטיוב פלייליסט נסתר, ושלחו לנו את הקישור אליו.
  פיתחנו קוד מיוחד שיכול לסרוק את הפלייליסט ולהכניס את הסרטונים לאתר באופן אוטומטי.
  אם אתם מעלים בערוץ שלכם רק שירים מלאים, אז שלחו לנו רק את הקישור לערוץ היוטיוב שלכם.
  בהצלחה!

  אם קרה שפניתם אלינו ולא נעניתם – אנא למדו עלינו זכות, שייתכן שהודעתכם לא נותבה אלינו בהצלחה (בגלל בעיות בצד השרת), ובבקשה פנו שוב, או פנו לידידנו שמעון מהתמיכה הטכנית.

  שלכם באהבה,
  צוות רדיו ברסלב


  מאזינים יקרים, אם שמעתם התרעת "צבע אדום" בשידור החי – מדובר בהתרעות אמת המופעלות על ידי פיקוד העורף, וניתן לקבל מידע מלא באופן מיידי באתר 'רוטר' בקישור הזה.